Bractwo Dusz #3

Bractwo Dusz #3

Data wydania: 2018
Liczba stron:
ISBN:
Format: ebook
Wydawnictwo: Grażyna A. Adamska
Język: polski
Kategorie: fantasy, dla młodzieży, romans

Cały wszechświat stworzony jest z praw – prawa czasu, prawdy, magnetyzmu, energii, przyciągania, przyczyny i skutku, mądrości, wibracji… ale najmroczniejsze z nich wszystkich jest prawo iluzji.

Gdy Max znajduje w lesie nieprzytomną dziewczynę, odkrywa, że jest ona kimś więcej niż zwykłym człowiekiem. Pomimo tego, że nie dzierży władzy nad żadnym z żywiołów, nie ma mocy uzdrawiania ani nie wygląda na kogoś, kto wywodzi się z jakiejkolwiek z krain Bractwa, mężczyzna wyczuwa w niej potężna energię. Od pierwszych chwil czuje wewnętrzną potrzebę chronienia jej i w jakiś niewytłumaczalny sposób tworzy z nią głęboką więź.
Kiedy Samaya odzyskuje świadomość i jako córka Władcy Czasu informuje Maxa, że czas przejąć stery i odzyskać utraconą pamięć poprzednich wcieleń, ten wycofuje się. Niemoc, jaka go ogarnia, wywołana jest nie tylko brakiem odwagi przed rolą, jaką ma spełnić, ale też potężnym uczuciem, jakie zaczyna czuć do dziewczyny.
Tymczasem Samaya odkrywa tajemniczą sieć linii czasu i zostaje przez nią brutalnie naznaczona. Max wraz z przyjaciółmi stają przed trudnym wyborem: mogą definitywne rozprawić się z mrocznym wrogiem i uporządkować zaburzone prawem iluzji wszechświaty albo uratować życie Samai. Dziewczyna jest głęboko powiązana z liniami czasu, a każde ich przekroczenie wysysa z niej energię.
Czy jedno istnienie jest warte poświęcenia dziewięciu krain?
Jak dalece sięga władza prawa iluzji i ile zniszczeń już dokonało?

W tej części Bractwa Dusz poznacie historię powstania Praw i ich władzy nad światem. Cofniecie się do początków stworzenia Bractw i poznacie skrywane do tej pory tajemnice.
Jesteście gotowi na podróż po meandrach Iluzji?

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial